Aqualine TOP 50 pripojovacia sada termostatická pre stredové pripojenie, pravá, biela CP9720S
Aqualine TOP 50 pripojovacia sada termostatická pre stredové pripojenie, pravá, biela CP9720S
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-CP9720S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výbava | Termostat, hlavica vpravo, Stredové 50 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.7900 kg |
| EAN | 8590913928840 |
| Taric | 84818051 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
DINA vykurovacie teleso 300x1380 mm, čierna mat IR373B
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
623,19 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
GIANLUCA vykurovacie teleso 400x1590mm, čierna mat
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €


