Aqualine Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka ABS/chróm PF408
Aqualine Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka ABS/chróm PF408
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PF408 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Otvor sifónu 90 mm
- Priemer odpadu 40 mm
- Výška 81 mm
- Prietok 25 l / min
- Krytka: chrómovaná ABS, priemer 115 mm
- Zhora čistiteľný odpadový systém
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Sifón pre otvor vaničky | 90 mm |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.3310 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883750 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 95 x 80 cm, priehľadný, chróm - 8A2T-095-080-01-00
expedícia do 10 dní359,27 €
Novea zalam. kút, obdĺž., 120x80x200 cm, ľavý, chróm ALU, sklo číre 6/6 mm, EC CK11843ZL
expedícia do 8 dní612,00 €


