Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skrinka rohová 35x78x35cm, dub platin 50323
Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skrinka rohová 35x78x35cm, dub platin 50323
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-50323 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Séria | KERAMIA FRESH |
|---|---|
| Rozmer | 35x78x35 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Výbava | Nutná montáž |
| Hmotnosť / ks | 12.3700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913922923 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
KERAMIA FRESH výškovo nastaviteľná nožička, výška 100-110mm, čierna mat 10077B 10077B 56127
expedícia do 8 dní3,01 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine KERAMIA FRESH horná skrinka výklopná 70x50x20cm, biela 52360
expedícia do 8 dní91,11 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Aqualine SIMPLEX ECO nízka skrinka 50x86x30cm SIME540
expedícia do 8 dní72,04 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €
Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skrinka spodná so zásuvkou 50x78x29cm, dub platín 50315
expedícia do 8 dní133,04 €
Pri platbe vopred iba 127,00 €


