Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 41,5x74x25,3cm, biela 51045A
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 41,5x74x25,3cm, biela 51045A
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-51045A |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Možno inštalovať s nožičkami, ktoré je nutné objednať samostatne.
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu, nevystavujte ho trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu, nevystavujte ho trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ZOJA |
| Rozmer | 415x740x253 mm |
| Šírka | 415 mm |
| Výška | 740 mm |
| Hĺbka | 253 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 11.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913837111 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
44,60 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRAHEA doska rockstone s otvorom 121x51, 5cm (90+30cm), ľavá, biela mat BL121-0101-L 58658
na objednávku343,69 €
Pri platbe vopred iba 326,00 €


