Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 61,5x74x32cm, biela, 2x dvierka 51063
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 61,5x74x32cm, biela, 2x dvierka 51063
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-51063 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ZOJA |
| Rozmer | 61,5x74x32 cm |
| Šírka | 615 mm |
| Výška | 740 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Nutná montáž |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 15.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913837081 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
59,08 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KAWA STRIP galerka s LED osvetlením 60x70x22cm, biela
expedícia do 8 dní167,34 €
Pri platbe vopred iba 159,00 €
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VEGA umývadlová skrinka 62x50x43, 6 cm, 2xzásuvka, biela VG064
expedícia do 8 dní213,09 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
Aqualine FAVOLO umývadlová skrinka 61,5x72,5x44cm, biela mat FV265
expedícia do 8 dní230,63 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
ALTAIR umývadlová skrinka 61,5x72,5x45cm, biela AI265
expedícia do 8 dní258,84 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €


