Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 71,5x74x34cm, dub platin 51175
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 71,5x74x34cm, dub platin 51175
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-51175 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ZOJA |
| Rozmer | 715x740x343 mm |
| Šírka | 715 mm |
| Výška | 740 mm |
| Hĺbka | 343 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Nutná montáž |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 17.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913920417 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
73,95 €
Pri platbe vopred iba 70,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
121,61 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €
PANEDA umývadlová skrinka 74,5x55x45,2cm, biela PN275
expedícia do 8 dní194,03 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 77,5x60x45cm, čierna mat AI680
expedícia do 8 dní266,45 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €


