Aqualine ZOJA umývadlová skrinka šuplíková 50,8x74x29,9 cm, biela 51051A
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka šuplíková 50,8x74x29,9 cm, biela 51051A
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-51051A |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Možno inštalovať s nožičkami, ktoré je nutné objednať samostatne.
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu, nevystavujte ho trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu, nevystavujte ho trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ZOJA |
| Rozmer | 508x740x299 mm |
| Šírka | 508 mm |
| Výška | 740 mm |
| Hĺbka | 299 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 17.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913851421 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Príslušenstvo
51,84 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KERAMIA PRE skrinka s umývadlom 45cm PRO45DV
expedícia do 4 dní133,41 €
Pri platbe vopred iba 127,00 €

