Aqualine Zrkadlo okrúhle priemer 70cm, 4mm, bez úchytu 22445
Aqualine Zrkadlo okrúhle priemer 70cm, 4mm, bez úchytu 22445
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-22445 |
Okrúhle zrkadlo bez fazety
Určené na nalepenie alebo je možné dokúpiť 2x sadu na zavesenie ZS123
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 70,6 cm |
| Priemer zátky | 706 mm |
| Šírka | 706 mm |
| Výška | 706 mm |
| Typ zrkadla | Jednoduché zrkadlá |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Na nalepenie |
| Hmotnosť / ks | 4.5180 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882319 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Doporučujeme přikoupit
MONTACK LEPÍ VŠETKO NEVIDITEĽNE, montážne lepidlo, 80g 48507451
expedícia do 8 dníMONTACK LEPÍ VŠETKO OKAMŽITE, montážna páska 2,5mx19mm 48507240
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


