AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 70x46cm, biela
AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 70x46cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AT070 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x12x46 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972447 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, hranatý, chróm SI411
na objednávku38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GODIVA umývadlo 68x44cm, liaty mramor, biela GU068
expedícia do 8 dní167,93 €
Pri platbe vopred iba 159,00 €
AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 80x46cm, biela
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €

