ARAK zrkadlo s lištami a fazetou 60x80cm AR060
ARAK zrkadlo s lištami a fazetou 60x80cm AR060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR060 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARAK |
| Rozměr | 60x80 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Typ zrcadla | Zrcadla s fazetou |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 8.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843990 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CF22 600x500, boč. príp., 791 W, antracit W422F-060-050-66
expedícia do 10 dní156,16 €
122,21 €
Mexen Flat CF22 radiátor 600x1400, bočné pripojenie, 2215 W, antracit W422F-060-140-66
expedícia do 10 dní362,68 €


