ARAS dvojumývadlo 150x51cm, liaty mramor, biela 91542
ARAS dvojumývadlo 150x51cm, liaty mramor, biela 91542
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-91542 |
- Prepadová súprava je súčasťou balenia
- K umývadlovej skrinke Julie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 150x51 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Hĺbka | 510 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 30.4300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831584 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 480,18 €
Pri platbe vopred iba 1 397,00 €
1 673,61 €
Pri platbe vopred iba 1 579,00 €
1 578,98 €
Pri platbe vopred iba 1 490,00 €

