ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1062mm, číre sklo AXB100CL
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1062mm, číre sklo AXB100CL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB100CL |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 962 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 44.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996269 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 400 mm ES1040-01
expedícia do 8 dní176,43 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1462mm, dymové sklo AXC150SC
expedícia do 8 dní463,32 €
Pri platbe vopred iba 428,00 €
411,21 €
Pri platbe vopred iba 380,00 €

