ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1062mm, dymové matné sklo AXB110SM
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1062mm, dymové matné sklo AXB110SM
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB110SM |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1062 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 57.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996764 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1500 mm ES1415-04
expedícia do 8 dní433,45 €
Pri platbe vopred iba 400,00 €
296,87 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, sklo Flute AXC70FL
expedícia do 8 dní307,03 €
Pri platbe vopred iba 284,00 €

