ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1162mm, dymové matné sklo AXB120SM
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1162mm, dymové matné sklo AXB120SM
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB120SM |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1162 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 65.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996771 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CREST konštrukcia s policou, 39,5x45x21,7cm, biela mat AR502
expedícia do 8 dní143,74 €
Pri platbe vopred iba 136,00 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 30 cm, 1 dvierka, drážkovaná, orech - 91A21-03047-1-BF86
expedícia do 10 dní129,57 €

