ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1162mm, matné sklo AXB120MT
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1162mm, matné sklo AXB120MT
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB120MT |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1162 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 65.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996597 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1500 mm ES1415-06
expedícia do 8 dní460,89 €
Pri platbe vopred iba 426,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 862mm, matné sklo AXC90MT
expedícia do 8 dní338,29 €
Pri platbe vopred iba 312,00 €
ESCA CHROME sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové matné sklo, 1200 mm ES1412-01
expedícia do 8 dní346,61 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €

