ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1362mm, číre sklo AXB140CL
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1362mm, číre sklo AXB140CL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB140CL |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1362 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 75.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996344 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 600 mm ES1060-02
expedícia do 8 dní199,36 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1462mm, dymové sklo AXC150SC
expedícia do 8 dní463,32 €
Pri platbe vopred iba 428,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1162mm, dymové matné sklo AXC120SM
expedícia do 8 dní418,16 €
Pri platbe vopred iba 386,00 €

