ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1362mm, sklo Marron AXB140MR
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1362mm, sklo Marron AXB140MR
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB140MR |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1362 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996702 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | marron |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút 105 x 110 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2L-105-110-60-00
expedícia do 10 dní515,36 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 100 x 95 cm, priehľadný, čierny - 8A6T-100-095-70-00-L
expedícia do 10 dní435,83 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 110 x 110 cm, priehľadný, kartáčovaný nikel - 871-110-110-01-97
expedícia do 10 dní544,81 €

