ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1462mm, dymové matné sklo AXB150SM
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1462mm, dymové matné sklo AXB150SM
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB150SM |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1462 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 70.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996801 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, sklo Flute AXC80FL
expedícia do 8 dní327,87 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1262mm, sklo Marron AXC130MR
expedícia do 8 dní421,63 €
Pri platbe vopred iba 389,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1000 mm ES1410-07
expedícia do 8 dní356,69 €
Pri platbe vopred iba 329,00 €

