ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1462mm, matné sklo AXB150MT
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1462mm, matné sklo AXB150MT
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB150MT |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1462 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 75.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996627 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
93,58 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €

