ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 662mm, dymové matné sklo AXB70SM
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 662mm, dymové matné sklo AXB70SM
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB70SM |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996726 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
Doporučujeme přikoupit
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
348,71 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €
327,87 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, matné sklo AXC80MT
expedícia do 8 dní317,45 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €

