ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 662mm, sklo Flute AXB70FL
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 662mm, sklo Flute AXB70FL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB70FL |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996450 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | flute |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar Duo s pravými pántami 110 x 70 cm, priehľadný, zlatý - 834-110P-070L-50-00
expedícia do 10 dní627,27 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 120 x 85 cm, matná, zlatá - 871-120-085-31-50
expedícia do 10 dní500,62 €
Mexen Mist-H Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 105 x 70 cm, priehľadný, zlatý - 8A5-105L-070P-50-00
expedícia do 10 dní491,80 €

