ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 662mm, sklo Marron AXB70MR
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 662mm, sklo Marron AXB70MR
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB70MR |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996634 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | marron |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
188,94 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
ARCHITEX sada na uchytenie skla, podlaha-stena, 1610x2105mm, leštený hliník
expedícia do 8 dní129,32 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, sklo Marron AXC80MR
expedícia do 8 dní317,45 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €

