ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 762mm, číre sklo AXB80CL
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 762mm, číre sklo AXB80CL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB80CL |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 762 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996245 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 300 mm ES1030-03
expedícia do 8 dní168,10 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-04
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1162mm, sklo Flute AXC120FL
expedícia do 8 dní414,69 €
Pri platbe vopred iba 383,00 €

