ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 762mm, dymové sklo AXB80SC
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 762mm, dymové sklo AXB80SC
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB80SC |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 762 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996375 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV21 doskový radiátor 400 x 2000 mm, spodné pripojenie, 1853 W, biely W621-040-200-00
expedícia do 10 dní182,16 €
Mexen CV21 doskový radiátor 400 x 1300 mm, spodné pripojenie, 1204 W, biely W621-040-130-00
expedícia do 10 dní142,86 €
Mexen CV21 doskové vykurovacie teleso 400x900, spod. príp., 834 W, čierne W621-040-090-70
na objednávku151,07 €

