ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 762mm, sklo Flute AXB80FL
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 762mm, sklo Flute AXB80FL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB80FL |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 762 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996467 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | flute |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar vysúvací sprchovací kút 120x80, transp., brúsené zlato 871-120-080-01-55
expedícia do 10 dní504,46 €
Mexen Mist-H Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 120 x 105 cm, priehľadný, chróm - 8A5-120L-105P-01-00
expedícia do 10 dní530,07 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 155 x 120 cm, priehľadný, biely - 8C2-155-120-20-00
expedícia do 10 dní556,59 €

