ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 962mm, sklo Marron AXB100MR
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 962mm, sklo Marron AXB100MR
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB100MR |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 962 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996665 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | marron |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, čierna mat ES7425 56197
expedícia do 8 dní12,89 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 95 x 100 cm, priehľadný, zlatý - 8151-095-100-50-00
expedícia do 10 dní353,38 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 95 x 100 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2-095-100-95-00
expedícia do 10 dní456,47 €

