ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1262mm, dymové sklo AXC130SC
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1262mm, dymové sklo AXC130SC
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC130SC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1262 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 70.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995644 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
75,45 €
Pri platbe vopred iba 70,00 €
RIVIERA obklad Liso Altea Blue 10x10 (1,2m2) ADRI1013
na objednávku87,39 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
RIVIERA obklad Liso Malvarrosa 10x10 (1,2m2) ADRI1001
na objednávku75,45 €
Pri platbe vopred iba 70,00 €

