ARCHITEX LINE sada na uchytenie skla, podlaha-stena, max. š. 1200 mm, čierna mat AXL2112B
ARCHITEX LINE sada na uchytenie skla, podlaha-stena, max. š. 1200 mm, čierna mat AXL2112B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXL2112B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ARCHITEX LINE |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.0850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729001867 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
174,49 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
na objednávku
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
178,13 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1200, spod. príp., 546 W, antracit W611F-030-120-66
na objednávku197,18 €


