ARCHITEX LINE sada na uchytenie skla, podlaha-stena-strop, max. š. 1200 mm, čierna mat
ARCHITEX LINE sada na uchytenie skla, podlaha-stena-strop, max. š. 1200 mm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXL2812B |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ARCHITEX LINE |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.0850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729001843 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm ES1112-05
expedícia do 8 dní399,59 €
Pri platbe vopred iba 370,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo Flute, 1200 mm ES1312-05
expedícia do 8 dní414,17 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €
ESCA GOLD MATT sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1200 mm ES1412-08
expedícia do 8 dní426,16 €
Pri platbe vopred iba 394,00 €


