ARETA 40 stojánková umývadlová batéria bez výpuste, chróm GH422
ARETA 40 stojánková umývadlová batéria bez výpuste, chróm GH422
Priaznivá cena v kombinácii perfektného vzhľadu Zobraziť viac
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-GH422 |
Priaznivá cena v kombinácii perfektného vzhľadu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ARETA |
| Výška | 144 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Výbava | Klasická |
| Prietok (3 bar) | 12.510 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.3190 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913824463 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine "Umývadlový sifón 5/4"", odpad 32mm, nízky, chróm" CV1006
expedícia do 8 dníAqualine Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-50mm, chróm TF6001
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


