ARGILE dlažba Sky 6x24,6 (0,5m2) (EQ-4) 27570
ARGILE dlažba Sky 6x24,6 (0,5m2) (EQ-4) 27570
| Výrobca: | Výrobca: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-27570 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | ARGILE |
| Rozměr | 6x24,6 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Slinutá, Mrazuvzdorná |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad, Dlažba |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 34 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 19.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404950514 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | modrá |
| Povrch | mat |
| Rozmer | 6 x 24, 6 cm |
| Typ produktu | obklad a dlažba na stěnu |
Mohlo by vás zaujímať
131,54 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Podomietková umývadlová batéria MODERN / VARIUM, čierna farba BABUMVSCZ
do 10 dní v e-shope375,05 €

