ARIES WC kefa na postavenie, antracit AR3385
ARIES WC kefa na postavenie, antracit AR3385
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-AR3385 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ARIES |
| Rozmer | 104x374x104 mm |
| Šírka | 104 mm |
| Výška | 374 mm |
| Hĺbka | 104 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.6120 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341095850 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | antracit |
Príslušenstvo
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar-B s pravými pántami 45 cm, priehľadné, strieborná - 832-045-000-95-00-P
expedícia do 10 dní197,32 €
Sprchové dvere Mexen Lunar-B s pravými pántami 45 cm, priehľadné, zlaté - 832-045-000-50-00-P
expedícia do 10 dní194,36 €
Sprchové dvere Mexen Lunar-B s ľavými pántami 45 cm, priehľadné, kartáčované zlato - 832-045-000-55-00-L
expedícia do 10 dní194,36 €


