AROWANA okrúhle zrkadlo v ráme ? 100cm, čierna mat AWB100
AROWANA okrúhle zrkadlo v ráme ? 100cm, čierna mat AWB100
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AWB100 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AROWANA |
| Rozměr | 100 cm |
| Průměr | 1000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 8.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913974151 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist L Duo sprchovací kút s výklopným mechanizmom 110 x 105 cm, čierny rám, čierna - 8A4L-110L-105P-70-70
expedícia do 10 dní506,51 €
Mexen Mist-H L Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 110 x 105 cm, priehľadný, čierny - 8A5L-110L-105P-70-00
expedícia do 10 dní550,70 €
Mexen Lunar Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 110 x 105 cm, priehľadný, čierny - 834-110L-105P-70-00
expedícia do 10 dní615,49 €


