AROWANA okrúhle zrkadlo v ráme ? 70cm, čierna mat AWB070
AROWANA okrúhle zrkadlo v ráme ? 70cm, čierna mat AWB070
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AWB070 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AROWANA |
| Rozměr | 70 cm |
| Průměr | 700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 700 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 6.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913974137 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
VISO okrúhle LED podsvietené zrkadlo, priemer 70cm VS070
expedícia do 8 dní273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
ORBITER okrúhle LED podsvietené zrkadlo s koženým pásikom, ? 70cm, čierna mat ORL070
expedícia do 8 dní440,82 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €
NOTION okrúhle zrkadlo v ráme ø 70cm, zlato mat
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €


