AROWANA okrúhle zrkadlo v ráme ? 80cm, čierna mat AWB080
AROWANA okrúhle zrkadlo v ráme ? 80cm, čierna mat AWB080
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AWB080 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AROWANA |
| Rozměr | 80 cm |
| Průměr | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 7.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913974144 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 70 cm s pracovnou doskou, 1 zásuvka, matne šedá - 91A10-07047-1-BFC62
expedícia do 10 dní321,00 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 70 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, matná biela - 91A10-07047-1-BF01-W23M01
expedícia do 10 dní403,46 €
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €


