AROWANA zrkadlo v ráme 1000x500mm, čierna mat AWB1050
AROWANA zrkadlo v ráme 1000x500mm, čierna mat AWB1050
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AWB1050 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AROWANA |
| Rozmer | 100x50 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90°, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 8.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881640 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
647,18 €
Pri platbe vopred iba 614,00 €
GEMINI LED podsvietené zrkadlo 1000x700mm GM100
expedícia do 8 dní229,12 €
Pri platbe vopred iba 217,00 €


