AROWANA zrkadlo v ráme 1200x600mm, chróm AW1260
AROWANA zrkadlo v ráme 1200x600mm, chróm AW1260
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AW1260 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AROWANA |
| Rozmer | 120x60 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 11.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856440 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | chrom |
| Odtieň drezu | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CG0805087
na objednávku977,99 €
Pri platbe vopred iba 905,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere pravé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CD0805068
na objednávku977,99 €
Pri platbe vopred iba 905,00 €
1 135,67 €
Pri platbe vopred iba 1 051,00 €


