AROWANA zrkadlo v ráme 600x800mm, čierna mat AWB6080
AROWANA zrkadlo v ráme 600x800mm, čierna mat AWB6080
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AWB6080 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AROWANA |
| Rozmer | 60x80 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90°, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 7.2900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881633 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
AVONA oválne zrkadlo v ráme 40x70cm, čierna mat
na objednávku166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
Mohlo by vás zaujímať
166,47 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €


