ART NOUVEAU dlažba Burgundy 20x20 (EQ-3) (1m2) 24394
ART NOUVEAU dlažba Burgundy 20x20 (EQ-3) (1m2) 24394
| Výrobca: | Výrobca: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-24394 |
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | ART NOUVEAU |
| Rozměr | 20x20 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Slinutá, Mrazuvzdorná |
| Otěruvzdornost | PEI IV |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad, Dlažba |
| Balení obsahuje | 1.0000 m2 |
| Počet ks v balení | 25 |
| Tloušťka | 8.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 19.3500 kg |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | hnědá |
| Povrch | mat |
| Rozmer | 20 x 20 cm |
| Typ produktu | obklad a dlažba na stěnu |
Príslušenstvo
213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
DINA vykurovacie teleso 300x1740 mm, biela IR366W
na objednávku159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
METRO LIGHT vykurovacie teleso 400x1500mm, chróm IR447R
expedícia do 8 dní344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €

