ARTU stojan s držiakom uterákov, hranatý, čierna mat 113114
ARTU stojan s držiakom uterákov, hranatý, čierna mat 113114
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-113114 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 360x836x165 mm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 836 mm |
| Hĺbka | 165 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný, Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 2.8320 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341291887 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 105 x 40 cm, priehľadná, biela - 800-140-105-221-20-00-040
expedícia do 10 dní521,25 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 70 x 30 cm, čierny rám, kartáčovaný nikel - 800-140-070-221-97-70-030
expedícia do 10 dní530,07 €
Mexen Kioto-X Sprchová zástena 140 x 110 cm, 10 mm priehľadná, chróm - 800-140-202-01-00-110-X
expedícia do 10 dní527,14 €


