ARUBA konštrukcia s policou 128,4x40x49 cm, čierna mat ARK130
ARUBA konštrukcia s policou 128,4x40x49 cm, čierna mat ARK130
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ARK130 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 1284 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 490 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Hmotnosť / ks | 23.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892226 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
806,09 €
Pri platbe vopred iba 761,00 €
806,09 €
Pri platbe vopred iba 761,00 €
806,09 €
Pri platbe vopred iba 761,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRAND umývadlová skrinka 130x73x50cm, morený smrek BA131
na objednávku1 148,82 €
Pri platbe vopred iba 1 090,00 €
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, biela mat strip CR121-3131S-21
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €


