ARUBA umývadlo vľavo, 160x51, 5 cm, Rockstone biela mat AR160-B1L
ARUBA umývadlo vľavo, 160x51, 5 cm, Rockstone biela mat AR160-B1L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR160-B1L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ARUBA |
| Rozmer | 160x51,5 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Rockstone |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Rozmer na mieru, Farba dosky podľa vzorkovníka |
| Hmotnosť / ks | 34.8600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886904 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
567,84 €
Pri platbe vopred iba 539,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
567,84 €
Pri platbe vopred iba 539,00 €
Mohlo by vás zaujímať
843,03 €
Pri platbe vopred iba 795,00 €
983,32 €
Pri platbe vopred iba 928,00 €
AMUR umývadlo 90x46 cm, liaty mramor, bez otvoru pre batériu, biela 55032-0
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €


