ARUBA umývadlo vpravo, 170x51,5 cm, Rockstone biela mat AR170-B1R
ARUBA umývadlo vpravo, 170x51,5 cm, Rockstone biela mat AR170-B1R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR170-B1R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ARUBA |
| Rozmer | 170x51,5 cm |
| Šírka | 1700 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Rockstone |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Rozmer na mieru, Farba dosky podľa vzorkovníka |
| Hmotnosť / ks | 36.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886935 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
604,47 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
604,47 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Bidetová batéria TRES Max Tres vrátane podomietkového telesa chróm 134123
expedícia do 4 dní232,17 €
SOLARIS podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, guľatá, čierna mat
expedícia do 8 dní186,57 €
Omnires Y bidetový systém pre podomietkovú inštaláciu, matná biela SYSYBI2WM
expedícia do 14 dní200,71 €


