ARUBA umývadlo vpravo, 200x51,5 cm, Rockstone biela mat AR200-B1R
ARUBA umývadlo vpravo, 200x51,5 cm, Rockstone biela mat AR200-B1R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR200-B1R |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ARUBA |
| Rozmer | 200x51,5 cm |
| Šírka | 2000 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Rockstone |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Rozmer na mieru, Farba dosky podľa vzorkovníka |
| Hmotnosť / ks | 41.5800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892080 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
716,56 €
Pri platbe vopred iba 680,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
716,56 €
Pri platbe vopred iba 680,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 110 x 80 cm, matná, zlatá - 871-110-080-31-50
expedícia do 10 dní482,95 €
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant, číre sklo GS1111GS3180
expedícia do 8 dní502,91 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 80 x 110 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A5T-080-110-65-00-P
expedícia do 10 dní438,80 €


