ASTOR držiak toaletného papiera s krytom, chróm 1325-17
ASTOR držiak toaletného papiera s krytom, chróm 1325-17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1325-17 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ASTOR |
| Rozmer | 153x145x92 mm |
| Šírka | 153 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 92 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913832468 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND držiak toaletného papiera, s krytom, chróm XR732
expedícia do 8 dní24,19 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €

