ASTOR držiak uterákov, 670 mm, chróm 1325-09
ASTOR držiak uterákov, 670 mm, chróm 1325-09
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1325-09 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ASTOR |
| Rozmer | 674x58x92 mm |
| Dĺžka | 674 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hĺbka | 92 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913832420 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
DIAMOND police na uteráky s madlom, bronz 1318-14
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
X-STEEL držiak na uteráky 355mm, brúsená nerez (104204015) XS400
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €

