ASTOR dvojitý držiak uterákov, 670 mm, chróm 1325-11
ASTOR dvojitý držiak uterákov, 670 mm, chróm 1325-11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1325-11 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ASTOR |
| Rozmer | 674x58x140 mm |
| Dĺžka | 674 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.7100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913832437 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
LARISSA držiak uterákov 300x72mm, chróm WS009 56792
expedícia do 8 dní48,39 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
X-ROUND držiak na uteráky 350mm, chróm (104204012) XR400
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
RETRO držiak na uteráky 50x17cm, starobiela 1682
na objednávku206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €

