ASTOR mydlovnička, chróm 1325-02
ASTOR mydlovnička, chróm 1325-02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1325-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ASTOR |
| Rozmer | 153x58x114 mm |
| Šírka | 153 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hĺbka | 114 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Keramika, Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913832383 |
| Taric | 69120081 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND GOLD mydlenka, mliečne sklo, zlato mat XR803GB
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
X-ROUND BLACK mydlenka, mliečne sklo, čierna mat XR803B
expedícia do 8 dní33,80 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €

