ASTRA B hydromasážna vaňa, 165x75x48cm, Active Hydro, chróm 56860
ASTRA B hydromasážna vaňa, 165x75x48cm, Active Hydro, chróm 56860
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-32611.1010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 165x75x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 225.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 43.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729048732 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
3 277,94 €
Pri platbe vopred iba 3 112,00 €
1 950,60 €
Pri platbe vopred iba 1 852,00 €
2 554,17 €
Pri platbe vopred iba 2 425,00 €

