ASTRA B hydromasážna vaňa, 165x75x48cm, Highline Hydro, chróm 56864
ASTRA B hydromasážna vaňa, 165x75x48cm, Highline Hydro, chróm 56864
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-32611.5010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 165x75x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 225.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 43.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729048770 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar s pravými pántami 130 cm, priehľadné, biele - 834S-130-050-20-00-P
expedícia do 10 dní441,72 €
Sprchové dvere Mexen Lunar s pravými pántami 130 cm, priehľadné, kartáčovaný nikel - 834S-130-050-97-00-P
expedícia do 10 dní465,28 €
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar 130 cm, matné, ružové zlato - 871-130-000-31-60
expedícia do 10 dní350,45 €

